Jak cestovat s kočkou v autě

24673514

Většina koček se dobře přizpůsobují jízdu v autě, pokud jsou již spokojeni s jejich kočkou nosičem. Nosič by měl být stabilní a dostatečně prostorný, aby kočka vstát a otočit. Dlouho předtím, než je datum odletu dal nosič v jednom z nejoblíbenějších míst na spaní Kitty. (dvířka na většině pet dopravci může být odstraněn pro použití v domácnosti). Lemují dno se něčeho, co již spali nebo použijte kus oblečení, který byl nosí, ale ne umýt. Čas od času umístit potravin zacházet jako s nosiči. Pokud to nebude lákat Kitty vstoupit, budete muset uchýlit k krmením jim jejich pravidelné jídlo v něm na chvíli.

Pro bezpečnost vaší kočky a vámi, není vůbec v úvahu, že nechá je potulují volně v autě, když řídíte. Mohly by být vržen proti vnitřku vozu v případě rychlé zastavení nebo by odvádí pozornost řidiče a způsobit vážnou dopravní nehodu. Kitty se bude cítit bezpečněji, a v důsledku toho, jezdit tišeji, pokud si zakryl bednu s ručníkem, když je vůz v pohybu. Možná budete muset experimentovat, abyste viděli, co funguje nejlépe pro vaši kočku.

Před odjezdem domů povzbudit Kitty používat litterbox nalitím čerstvého odpadky do bedničky. Některé kočky, které nejsou použity k jízdě v autě eliminovat jejich nosičů 10-20 minut do cesty. Pokud si myslíte, že to je možné, koupit nějaké „štěně podložky“, absorpční, jednorázové vložky (podobně jako jednorázové pleny) a lemují dno nosiče s nimi. V případě „nehody“, vyčištění bude snadné.

Kočka může jít tak dlouho, jak můžete, aniž by natažení nohy. Po zastavení, dát na jejich vodítku v oblasti bezpečnosti předtím, než jsi ho nechal ven do auta a nabídnout mu vodu a přestávku smetí. Mnoho koček byly ztraceny na odpočívadlech, kdy majitelé zastavili na přestávku, tím scooting ven ze dveří, nebo škvírou v okně. Jeho obojek by měly být vybaveny identifikačním štítkem, který obsahuje telefonní číslo někoho, kdo by mohl být dosaženo, když jste na cestách. Je to také dobrý nápad, aby nést fotografie up-to-data vaší kočky za účelem výroby „ztratila kočka“ letců v případě, že se stane nemyslitelné.

Nikdy nenechávejte bez dozoru kočku v autě, v případě, že teplo se ho nedostane, by mohl zloděj.

Pokud cestujete s kočkou, vaše jídla jsou většinou bude hnacího-through odrůdy. Máte-li naprosto nutné nechat kočku v autě, pro vaši koupelnu přestávce, například-parku ve stínu, valit okna trochu dolů, a musí být rychlé a máme na mysli pět minut. Ještě lepší je, vzít si na kočku a jeho nosič ve stánku s vámi. On tě viděl tam předtím; on nebude šokován. Chcete-li kopat kolem na chvíli, nákupy a prohlídku města, a ještě ujistěte se, že vaše kočka je v bezpečí, vyhledat místní veterinárního lékaře v telefonním seznamu a zjistit, zda je možné zařídit za pár hodinu stravování … Většina veterinářů jsou velmi accomadateing vypomáhat, obvykle za velmi rozumnou cenu, se vaše kočka je postaráno a bezpečí, si můžete vychutnat nakupování. Můžete si také nechat vašeho domácího mazlíčka v motelu, ale vždy v nosiči pro bezpečnost.