Rady a instrukce pro začátečníky

Mouratá kočka

V divokých koček věnovat velkou péči, aby se zabránilo náhodných setkání s ostatními kočkami pomocí pachových značení chování. Podle nich „čtení“ označených oblastí, kočky mohou říct, kdo tam byl poslední a v kolik hodin Spot byl naposledy navštívil. Území pak může být použita různými kočkami v různých časech během dne-kočičí verze time-sharing. S cílem získat vaše kočka používá k myšlence sdílení domácí půdě s jiným kočkovité, postupné zavádění je nutností. Využijte služby privátní i obchodní dopravy aerotaxi.

Sad catTime a trpělivost jsou klíčem k úspěšnému zavedení nového kočku do domácnosti. Nový Kočka by měla mít svůj vlastní prostor pro několik dnů. Vyměňte nové kočky postelí s tím rezidentní kočky tak, aby mohly seznámit se navzájem přes all-důležitý čich dříve, než mají možnost vidět navzájem. Když jsou uvolněné o tomto kroku, bezva dveře nové kočičí pokoje, aby mohli vidět jeden druhého, ale nemůže tlačit dveře otevřené. Dejte kočky zachází na obou stranách dveří. Dvě malé hračky spojil s několika palců semišové šněrování a vklouzla pod dveřmi budou podporovat paralelní hru. Když kočky jsou klidní v každém jiný je přítomnost, je na čase, aby se nový kočku na pár minut. Dále otáčejte pokoje. Nechte nová kočka prozkoumat zbytek domu, zatímco rezident kočka stráví nějaký čas v nové kočky pokoje. Délka návštěv může být postupně zvyšována každý den. Tento proces může trvat několik dní nebo několik týdnů nebo několik měsíců v závislosti na osobnostech koček. Obvykle to trvá kratší dobu, kdy jedna z koček do čtyř měsíců věku.

Mladý modrooký catThroughout zavedení proces, mluví tiše a klidně na kočky. Chvalte je velkoryse, když jsou tolerantní k navzájem přítomnost. Nikdy nadávat nebo použít agresivní tóny, když jsou spolu, nebo se budou spojovat nepříjemnosti s tím, že vedle sebe. Věnovat zvláštní pozornost rezidentní kočkou, jak to je území tato kočka, že je napadena, a to je to starý přítel, který je pravděpodobně nejvíce potřebují pocit jistoty. Dokud se stanou přáteli, dát novou kočku milující pozornost pouze tehdy, když rezident kočka není kolem. Pokud se kdykoliv kočky stanou strach nebo nepřátelské, vraťte nováčka do jeho pokoje a zavřete dveře. Spusťte proces u konce. To je znamení, že proces zavádění se bude rychle pro kočky.

Dvě Thajská kočka jsou menší překážka nebude kazit nadějné přátelství, ale zuřivě agresivní setkání bude vzpomínat na dlouhou dobu, a je třeba se vyhnout za každou cenu. Kdykoliv se dostanete do problémů, zpět na předchozí fázi procesu, a pak se přesunout opatrně kupředu. Pouze kočky může určit tempo procesu úvodu. Čas, který strávíte postupně habituating vaše kočky budou nakonec odměněn let harmonického kočičí společnost.