Pes a alergik pod jednou střechou

psi

Možná budete chtít psa, ale se obávají o své alergie nebo těch, které mají rodinného příslušníka. Nebo můžete mít psa, a vědět, že vaše alergie je problém. Dobrou zprávou je, že psi a lidé s alergií mohou žít společně.

Co způsobuje alergie ze psů?

Alergie jsou způsobeny reakcí na určité proteiny nacházejí primárně v oleji sekretu z psí kůži a ve slinách psa. Není vlasy, sám o sobě, který způsobuje alergie. Když váš pes vrhá vlasy nebo jeho kůži vloček, proteiny jsou neseny do prostředí, kde mohou způsobit alergickou reakci.

Někteří lidé uvádějí, rozvíjet imunitu pro jejich psa. Jiní vyrůstají z alergie, ale nejsou závislé na tom, zda jste stále nového psa. Je možné, že alergická reakce se zhoršuje s větší expozici.

Existují hypoalergenní psi? Navzdory tomu, co jste možná slyšeli, „hypoalergenní“ psi neexistují. To je navrhl, že vlasy některých plemen (např pudla a bichon frise) pomáhá předcházet další alergeny dostat do životního prostředí, ale mnoho zpráva stejně silná reakce na těchto psů. Malý pes může vyvolat alergickou reakci menší než větší z nich jen proto, že mu zbude kůži a vlasy zbavit se.

Zaměstnávat péči v domácnosti omezit alergie:

  • Otřete hladké povrchy v domácnosti pravidelně a vakuové často.
  • Často umýt jakékoliv ložní prádlo, že váš pes spí dál.
  • Možná omezit přístup k určité části domu. Ložnice alergický osoby je definitivní pes no-dog zóna.
  • Dřevěné podlahy udržet méně alergenů a lépe se čistí než koberec.
  • Pokud máte pouze několik pokojů ve svém domě s kobercem, pravděpodobně měli mít svého psa ven z nich.
  • Čalouněný nábytek udrží mnoho alergenů. Můžete si vybrat, aby psy z tohoto nábytku, nebo neumožní přístup k těmto pokojů.
  • Kartáčování je klíčem ke kontrole alergie. Poskytování Nejlepší pes péče zahrnuje týdenní kartáčování. To bude velmi užitečné při snížení alergické reakce, protože pomáhá zabránit rozpuštěné vlasy dostat do vzduchu. Ženich častěji na jaře, kdy váš pes shodí jeho zimní kabát. Také, pokud je to možné, péče by měly být řešeny prostřednictvím někoho, kdo není alergický na psy. To by mělo být provedeno venku, také. Také zvažte nákup Science Diet® krmivo s přesným výživy pro zdravé srsti.

Zeptejte se svého vlastního lékaře o možnosti předepisování anti-alergické léky nebo požádat o návrhy, aby tento problém zvládnout.